Salón Vivien na Facebooku
 

Ďakujeme za Vami prejavenú dôveru a sme radi, že ste zavítali na našu novú webovú stránku. Venujeme sa ponuke svadobných šiat už dlhšiu dobu a naša snaha a skúsenosti nás priviedli k spokojnosti našich zákaznikov. Veríme, že Vás osloví naša ponuka, ale o to radšej sa na Vás budeme tešiť pri Vašej návšteve.

- salón Vivien -

Svadobná kolekcia 2017 už v salóne

Spoločenská kolekcia 2017 už v salóne

 

Svadobný salón Vivien bol novo otvorený v Sabinove v roku 2009. V ponuke nášho svadobného salónu je viac ako 180 modelov svadobných aj spoločenských šiat značiek Dave&Johnny, Venus, Romantica, Sposa Toscana, Divina Sposa, Cinderella Divine, Just For You, Kelly Start a Miss Paris. Šaty sa vyznačujú originalitou svojoch strihov, rozmanitosťou materiálov a veľmi kvalitným vypracovaním, ktoré vyhovuje každej postave. Našou prioritou je spokojný zákazník, preto držíme krok s novými trendami a ponúkame naším klientom vždy niečo naviac. V ponuke svadobných doplnkov nezabúdame ani na pánov, ktorí si u nás nájdu svadobné košele, francúzske sety, manžetové kombíky, kravaty. Dámy u nás nájdu od silikónových podprseniek cez rukavičky, bižutérie, spodného prádla, svadobných pierok po svadobnú výzdobu do kostola, miestností a auta.

Doporučujeme sa budúcim nevestám u nás objednať, čo nie je podmienkou Vašej návštevy, ale radi by sme sa venovali iba Vám, preto je vhodnejšie si vybrať čas.

 

Romantica Venus Toscana
Divina Sposa Cinderella Divine Just For You Kelly Star Miss Paris Milano Formals